25 Şubat 2011 Cuma

Kırmızıyla Bakışmaktayız :)

Sabahları en büyük sorunum saç sendromu artık :/

Saç boyum belime ulaştı ve şekil vermek işkence gibi geliyor artık :( Yatmadan önce düzleştirmeye üşeniyorum, sabah da vaktim olmadığı için pasaklı pasaklı gidiyorum işe :/

Son zamanlarda ensede topuz yapıp önleri maşalama yöntemini buldum da rahat ettim. Hem derli toplu hem de şık görünüyor ben de bu sorunsaldan kurtulmuş oluyorum :)

Ama bu modeli de boğazlı kazaklarla ya da yakası ekşınlı kıyafetlerle yakıştırdığım için de saça göre kıyafet seçiyorum resmen :))

Hazır kırmızı da bu kadar modayken, kırmızıya benzer renkleneyim dedim ben de :) Ne yapayım, kırmızı bişiyim yok :( Çok yazıkım :(

:p

Tunik kazak : Koton
Tayt : Batik
Bot : Derimod
Kemer : LCW

Kırmızı&Dore uyumunu seviyorum, bu nedenle takılarımı doreli seçtim ve yıldızlar yağdı üzerime :))Ama ne yalan söyliyim ben bugun en çok rujumu beğendim!Ruju, geçen sene Bim'de sıra beklerken yandaki sepette görüp aa bu renk rujum yok denemiş olurum diyerek almış, yapısına bayılmış ama hiç kullanmamıştım.. Sürüşü kadife gibi, o kadar kolay ve güzel ki :) Ama rengi çok koyu geliyordu.. Bugün göz ve yüz makyajımı hafif yapınca kazağın rengine de yakın diyerek kullandım.. Üzerine de Golden Rose'un her fırsatta dazzleglasslara benzettiğimi söylediğim parlatıcılarından dore pırıltılı olanı sürdüm ve bu görüntüyü elde ettim..

Ben çok beğendim.. Siz ne dersiniz?

Ruj : Kajal Long Lasting Lipstick 615
Gloss : Golden Rose Multicolor Diamonds 05

Ayrıca şu makroda bi gün kılcal damarlarım da çıkacak diye çok korkuyorum :p

Sevgiler..
:*

4 yorum:

Sümeyye dedi ki...

yine çok güzel olmuşsun canım,ben de çok severim kırmızıyı :)

cicibebe dedi ki...

teşekkür ederim sümeyye'cim :) kırmızı güzel ama ben yakıştırmıyorum normalde kendime :)

cecilia dedi ki...

bende bir kırmızıkolik olarak çok beğendim ve yakıştırdım, ruj da çok hoş durmuş ;)

cicibebe dedi ki...

ceci'cim teşekkür ederim tatlım :*