31 Ocak 2011 Pazartesi

Çocuklar Gibi Şenim :)

Eksiklerim yavaş yavaş tamamlanıyor :)

Az önce istediğim kırtasiye malzemelerinin bir kısmı geldi.. Çok sevindirik oldum :))

Ey gidi günler eyy!

Yakın zamanda yeni aldığım makyaj malzemelerimi bu şekilde dizerek fotoğraflardım, şimdi kırtasiye malzemelerimi :)Sevdim onları, öptüm, kokladım sonra da yerlerine koydum :))

Aslında haftasonu Bilecik'ten çok yararlı şeyler aldım odam için fakat onları oda tamamlandığında hazırlayacağım postta göstericem :)

Bilecik'te Porland'ın fabrika satış mağazası var.. 2 kısımdan oluşuyor, bir Fırsat Çadırı, bir mağaza.. Fırsat çadırında eski sezonlar ve içinde defoluların da bulunduğu ürünler satılıyor.. Fiyatlar normalin çooook çok altında.. Mesela ben bir peçeteliği 0,50 kuruşa, çay fincanı takımını 10,50 TL'ye, Kupaları 0,75-7 TL arasında değişen fiyatlara aldım :) Çeşit de çok fazla.. Dikkat edilmesi gereken husus, her ürünü, Takım halinde kutuda dahi olsa çıkarıp tek tek kontrol etmek gerekiyor.. Defosuzu illaki bulunuyor.. Diğer mağaza bu kadar uygun değil ama.. Kupalar 7 TL'den başlıyor, tekli tabaklar 20 küsür falan.. Ama desenlere kapılıp yine alıyor insan :) Eğer yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin derim ben.. Bilecik Üniversitesi Gülümbe Kampüsü'nün hemen karşısında kalıyor yeri de..

Reklamlar bitti efenim :))

Arkası yarın :p

Sevgiler..
:*

1 yorum:

çokomelike dedi ki...

Bir zamanlar benim okulumdu orası :) Porland da tam yurdumun karşısında,camdan her baktığımızda görürdük :) hey gidi günler hey :)