9 Aralık 2010 Perşembe

Tantana!

Yok arkadaş!

Benden geçmiş onu anladım!.."giyin süslen eğlen" felsefesine uzaklaşalı bir hayli zaman olmuş.. Ve üzerimi pas tabakası kaplamış resmen..

Yine de arkadaşımızdır, canımızdır, doğumgünüdür diyerek giyindik, süslendik, hazırlandık ve gittik..Ama nasıl bir rahatsızım anlatamam! Zaman ilerledikçe, O topuklar iğne oldu ayaklarıma battı.. Etek bez parçası niteliğine bürünerek soğuktan donmama katkıda bulundu.. İnce çorap tırnaklarımla savaştı.. Ceket daralttı, bunalttı.. Zaten sıkılacak yer arıyorum ya, makyaj kaşındırmaya başladı!.. Müzikler ise ıpdıs ıpdıs derken oooofff!

Çok değil birkaç ay önce -ki bu Koçtaş'tan önceye tekabül ediyor- çılgınlaaaar gibi eğlendiğimizi gezdiğimizi yazarken şimdi tüm bunlardan sıkılıp yorulduğumu yazmak gerçekten garip :) Ama öyle..

Yaşlanıyor muyum ne? :)concealer : Lancome Effacernes
Pudra : Mac Studio Fix
Allık : Nars Sertao
Far : Çok ilginçtir hatırlamıyorum :S
Eyeliner : Golden Rose likit
Rimel : Lancome Hypnose Drama
Ruj : Nivea 8 saat kalıcı ruj


Tüm isteksizliğe rağmen iyi iş çıkarmışım ama dimi :p

Sevgiler..
:*

Not : Bu bir otomatik posttur, yorumlarınızı tatil dönüşü yayınlayıp, arada telefondan girip yayınlasam da tatil dönüşü kesin cevaplayacağımdır :)

3 yorum:

M¥PriNcessS dedi ki...

delisin sen mükemmel görünüyorsun arada sırada böyle süslenmek iyi gelır insana benden geçmiş deme bence giyinde insanlar hoş hatın görsünn bitanem ;) ayakkabılarda çok hoş..makyajında nefis olmus bence ;)

Sochic dedi ki...

eyeliner ve kırmızı ruj ikilisini çok güzel taşımışsın :))

cicibebe dedi ki...

princessim benim teşekküler :) giyinmek süslenmek iyi geliyor da gerçekten çok yoruluyorum artık yaa ruhum uykuya gecti sanırım :))

sochic'cim teşekkür ederim canım :)