23 Şubat 2010 Salı

Immm! Yerim Seniiiii!!!

Ve işte karşınızdaaaaa cicibebe'nin son zamanlardaki sofralarının baştacıııııı :

Uno Çok Tahıllı Sofra Ekmeeeekkkk!!!


Allah'ımmm! Yok böyle bir lezzet yaa!! Bu zamana kadar nerdeymiş? Neden bize hiç uğramamış bilemedim!! Ama geç olsun güç olmasın..

Yanına her şeyler yakışıyor valla.. İçinde minik çekirdekçikler falan var,üstünde de çeşitli tahıllar var.. Rengine aldanıp öyle tuzsuz tatsız normal kepek ekmekleri gibi sanmayın.. Kek diye alıp ele yenilesi bi şey benden söylemesi..

1 dilimi 72 kalori imiş..Diyetisyenlerin de tavsiye ettiği ekmek tipi imiş.. Halkımız fiyatını normallere göre pahalı bulsa da,zaten onu alan insan (sağlıklı beslenmenin bilincinde oldugundan) (hayır hayır ben bilinçten değil sadece zevkten yiyorum) (yemeklerden önce 2 dilim dermişim ahahaha) bir tava yumurtaya ekmekle dalacak olan insan değildir diye mantık yürüterek ve 1 paketin 1 kişiye 3 gün rahat yeteceğini (bol bol yesin yavrucak) düşünürsek bence gayet de makul bir fiyatı var..

Ve gariptir ciddi bir bağımlılık yaratıyor! Hatta ve hatta istemdışı mutfağa gidip poşetini açarken falan bulabiliyorsunuz kendinizi.. Öyle etkileyici bir tat!

Neyseee.. Biz geç de olsa tanıştık, kaynaştık.. Ve sanırım kopamayacağız artık.. Darısı sizin sofralarınızın başına :)

Sevgiler :)

not: fotoğraf kendi sandviçime aittir!!

2 yorum:

modamakyajgüzellkdünyası dedi ki...

bn ekmekten deil senın yaptıgın resımdekının aynısı ıstıorum kargolaa yolla::

cicibebe dedi ki...

tamam hesap numaramı gönderiyorum sandviç+kargo toplam 25 lira :p :))